2013. május 12., vasárnap

Egy újabb terv körvonalai


Nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de én megtanultam drága Anyukámtól, hogy az ember táskájában mindig legyen egy másik táska. :) Mert sosem lehet tudni....Munkából, bölcsiből, oviból hazafelé menet eszünkbe jut, hogy nincs otthon vacsinak való, vagy a holnapi ebédhez hiányzik még néhány apróság. Így ha van nálunk szatyor, nem kell kézbe cipekedni, vagy a retikülbe belenyomasztani a sajtot, nagy tejfölt, tésztát... ugye drága testvérkém?! :))))

Ennek apropóján kitaláltam, hogy készítek magamnak (meg másoknak is) dizájnos bevásárló szatyrokat, egyrészt, mert utálom, hogy a pénztárnál jut eszembe, hogy megint nincs nálunk táska, és horror áron tudunk venni egyet, csak, hogy ne kétszer kelljen fordulni a negyedik emeletről, másrészt viszont, hogy ne kelljen mindig különböző céges vászon táskával futkozni, akkor már reklámozzam magam, és legyen egy igazán csajos darabom. Csinosak, viccesek is vannak közülük, akár egyedi elképzeléssel is, és még készülőben néhány darab.   Íme:








Hamarosan jön a többi is....