2013. március 31., vasárnap

Kellemes Húsvétot!

Nagyon kellemes húsvéti hétvégét kívánok minden kedves követőmnek, remélem az időjárás és az óraátállítás ellenére is nyugodt és örömteli napjaitok vannak/lesznek. Íme az én "tojásfám" és a nyuszi az ajándékok egy részével.  Ja és végre sikerült "vadásznom"  egy jácintot, ami még ugyan nem nyílt ki és nem tudtam az esőben mohát szedni hozzá, de szerintem csodásan mutat drága Anyukám tálkájában. Ugyan csak egy kis részlet látszik, de ha kinyílok ígérem lefotózom teljes egészében.




Az előző játékos bejegyzéshez még hozzáfűzném, hogy a határidő április 18., a szülinapom, csak, hogy ne felejtsem el. Osszátok meg kérlek másokkal is, hogy tudjak sorsolni. Gyertek játékra fel!



2013. március 27., szerda

Hallgatásom legfőbb oka

Rövidke bejegyzés-szünetem okát sikerült végre elkészítenem. Egyenlőre egy prototípus, még sokat kell alakítgatnom, csinosítanom, de a főbb vonalak már megvannak. Jelen pillanatban ez most Dorkámé, mert hát ugye a prototípusokat az ember mindig a családi körön belül igyekszik jó helyen tudni. :)
Íme a fotó:





És ezennel akkor megragadnám a lehetőséget, hogy közvélemény-kutatást tartsak: Kérlek titeket, akik olvassátok a blogot, írjatok nekem pár sort, hogy jó, nem jó, tetszik-e nektek, mit javítsak, készítsek másképp. Véleményezzétek ezt a babucit is, akinek még nem tudom a nevét, de ha a lányom hazaér, megírom azt is. :) Szívesen veszek bármilyen jó tanácsokat.  Előre is köszönöm mindenkinek. És, hogy legyen motiváció, a véleményt írok között pedig kisorsolnám ezt:
Szolid, csipkés, türkiz...minden ami szívemnek kedves


2013. március 12., kedd

Nyuszik,nyuszik...örök kedvenc

Imádom varrni ezeket a nyulacskákat,  igyekszem mindig valamit változtatni rajta, ezért is nem unom meg...legalábbis egyenlőre még. :)  Most kicsit hosszabb füleket kaptak, így sokkal nyuszisabbak, mókásabbak. Nem is "beszélek" többet helyettük, jöjjenek ők:









2013. március 9., szombat

IKEA szeretlek :)

Gondolom senkinek nem kell bemutatni az IKEA-t, és talán nagyon kevés ember van, aki manapság nem talál ízlésének, pénztárcájának megfelelő darabot akár kiegészítőben akár bútorban. Én imádom...mert praktikus, szép, némely darab elfogadható árral rendelkezik, és szuper akcióik vannak. Egy csodálatos kaspó volt régóta a vágyam, és most eljött az én időm. Nőnapi akcióban Family kártyával, féláron sikerült hozzájutnom....vagyis egyenlőre még nincs a kezemben, de nagyon kedves barátaink lévén (itt is nagyon köszönöm Ági és Peti) már hamarosan megérkezik hozzánk. És remélhetőleg a tavasszal kifestett kávészínű hálószobánkat fogja díszíteni. Róla van szó....hát nem szép? :)




Még nem tudom milyen virágot helyezek bele, ha egyáltalán virágok lesznek benne, de már most szerelem. :)

2013. március 8., péntek

Már a Facebook-on is...

Sokak unszolására készítettem egy FB oldalt. Nem rossz dolog, nagy népszerűségnek örvendenek mostanában ezek a közösségi oldalak, számomra azonban leginkább népszerűsítést, reklámot és kapcsolattartást jelent. Nem szeretném a blogírást feladni, sem hanyagolni, mert ez a kommunikációs forma kicsit szerintem személyesebb, és mert legfőképp én is imádok blogokat olvasni. Persze nézem én a facebookot is, de vannak dolgok amik úgy átszaladnak az üzenőfalamon, hogy észre sem veszem őket, és később mikor direktben rákeresek akkor látom csak, hogy mikről maradtam le. Aki blogot olvas azt tudja, hogy ebből az szempontból könnyebb és átláthatóbb, még ha csak keresünk is valamit.

Közben persze dolgozom, készült is néhány dolog, ami eddig csak félkészen várták sorsukat, és most végre befejeztem. Egyenlőre azonban még gazdátlanok, így akit esetlegesen bármelyik megfogna, e-mailen készséggel állok rendelkezésetekre. Íme hát a szabad prédák: