2013. április 22., hétfő

Lehetséges...




Mivel a nyertes még jelentkezett az ajándékáért, ezért vasárnapig kapott haladékot, aztán újra sorsolunk. Így még mindig van esélye mindenkinek "elnyerni" a neszesszert.  Szóval hajrá, még egy kicsit mindenki izgulhat. :)




2013. április 20., szombat


Szeretném megköszönni mindenkinek aki részt vett a kis játékomban, köszönöm, hogy megtiszteltetek véleményetekkel, észrevételeitekkel. És köszönöm, hogy ennek hangot is adtatok. Miután túl sok jelentkező nem volt egyenlőre erre a játékra - nézzük a dolog pozitív oldalát, mindenki nagy eséllyel indult az ajándékért, még így is, hogy összevontam a FB oldallal. Drága kislányom segítségével pedig megtörtént a névválasztás. És akkor nem húzom az időt tovább, érkezzen a sorsolás képekben:














Szeretettel gratulálok Dorinának, remélem jelentkezik érte, és tényleg köszönöm azoknak akik olvasnak itt s a blogon, a részvételt. Senki ne csüggedjen aki nem nyert most, hamarosan jövök új játékkal. További csodaszép hétvégét mindenkinek.





















2013. április 8., hétfő

Kitavaszodik...?

Csodálatosan süt kinn a nap, reménykedem benne, hogy ez már azért alaphangulatként megmarad, még ha néha egy-egy eső közbe is szól. :) Én viszont dolgozom most gőzerővel, mert vásározni készülök!! :) Egyenlőre még csak készlet-építésben vagyok, tervekkel, helyszínekkel és időpontokkal rendelkezem, fizikai tapasztalattal még nem. Viszont amint elérem azt a szintet, hogy érdemes legyen elindulni, felpakolom magam, a férjem és belevágunk. A gyerekek meg addig élvezhetik a nagyszülői kényeztetést, feltéve ha a nagyszülők is beleegyeznek. Már alig várom. A piacok, vásárok számomra annyival jobbak, hogy amellett, hogy megvan a maga életérzése, az ember megtapizhatja, megszagolhatja, igazán érezheti a tárgyak mögötti munkát, és még ha élőben jobban látszanak az apróbb hibák is, más mint egy fotó. Mindig imádtam ezeket a kézműves vásárokat, gyerekkoromban minden év május 1-én mentünk Édesanyámmal a városi "cserépvásárra", ahonnan sosem jöttünk haza üres kézzel. Biztos ez is genetika, mint ahogy a régi csecsebecsék szeretete. :)

Ezek a szívek pedig már a vásárra készültek, be kell valljam kicsi fiam mellett időben hosszúra nyúlt a munka.






És néhány csodaszép csipkés levendula szívek...az árnyékokat nézzétek el nekem kérlek, még mindig nem barátom a Fuji :DD.



Ééés....továbbra és várok mindenkit a játékra, és mivel nem jelentkeztetek eddig sokan a blogon, így összevonom a Facebook oldalammal,  mert tudom ott sokkal könnyebb kommentelni, megosztani. A nyeremény továbbra is a türkíz csipkés neszesszer,  sok szerencsét mindenkinek. 

Ne felejtsétek, a határidő: április 18. éjfél (19-én sorsolok)