2013. november 18., hétfő

Adventre készülve

Tavaly egy nagyon kedves ismerősöm az utolsó pillanatban kért meg, hogy készítsek neki adventi naptárt. Sajnos idő hiányában nem volt alkalmam hosszas tervezésre, így ez lett belőle:







Ebből az alapgondolatból indult aztán az útjára az idei darab, egy nagyon cuki és szépszemű fiúcskának, Bendegúznak. Anyukája kérése volt, hogy hóember legyen, 12*12-es zsebekkel. Huuhh gondoltam, akkor az nem lesz kicsi.... És valóban nem lett az... :) Nem volt könnyű a kivitelezés, nem vagyok még profi ilyen dolgokban, mint pl. fejből kigondolni és utána szabad kézzel megrajzolni a szabásmintát. Mivel azonban Zsóka adott nekem 1 teljes évet rá, ezért sikerült egészen jól összehozni, nagyon tetszett nekik is:









A méreteiről csak annyit, hogy mögötte állok és én tartom....tehát vagy én vagyok pici, vagy.... :D :D

Továbbá készült Bendegúznak egy meglepetés is, remélem hű társa lesz majd a mindennapokban.

 







Egy kis off... :)

Muszáj kiírnom magamból, mert még mindig az élmény hatása alatt állok. :) Bruno Mars koncerten voltunk....őrületes volt.  :) Mindig is szerettem a fiú zenéjét, de most aztán...nehezen találok rá szavakat.
Életemben először voltam az Arénában nagy koncerten, de ez azért elég erős kezdésnek bizonyult, magasra tett léccel. :) Az élményt nem tudja megmutatni sem videó, sem fotó, sem youtube. Pedig tényleg készültem, vártam, izgultam. :) Megnéztem számtalan koncert videót a neten, és ez még - egy szó mint száz, annál is fantasztikusabb volt. A hangja tényleg énekhang, valódi zenekarral a háta mögött, ugri-bugri félmeztelen pasik és csajok nélkül élvezhettük végig, ahogy Ő és a zenekara együtt él  a koncerttel, a dalokkal. Tökéletes összhangban voltak a színpadon egymással, és a nézőkkel is. Szerintem mindenki egy emberként énekelte az összes számot.

A képeket én készítettem, szerencsénkre közel állhattunk a színpadhoz a küzdőtéren. Természetesen így sem adható vissza a hangulat, csak érzékeltetésként mutatom őket.




Sajnos valamiért makacskodik a gépem, így csak ezt a két képet engedi feltölteni. De azért a lényeg látszik szerintem... :)

 Szóval felejthetetlen volt, remélem lesz még lehetőségünk élőben élvezni a hangját Mr. Mars :D