2012. december 31., hétfő

Viszlát 2012, üdvözöllek új év

Az év utolsó napja...mindig furcsa érzés visszatekinteni az elmúló időszakra. Gyorsan elment ez is, sok izgalmas eseménnyel, többek között drága pici fiam születésével. Azóta már itt álldogál mellettem az asztalba kapaszkodva, próbálkozva az első lépésekkel...és nem is sorolnám a többi rengeteg sok jó és kevésbé jó dolgot ami történt velünk. De mindig pozitívan állunk a jövőhöz.

A következő évre sok tervem körvonalazódik, így bár eddigi életem során sosem, de azt hiszem idén teszek új évi fogadalmat.


Tehát hajrá tervek, ötletek be nem fejezett munkák. Éljen 2013. 

Nagyon boldog, egészséges pozitív új évet kívánok mindenkinek. Ahogy azt egy nagyon kedves ismerősömnek írtam, mindig csak egy kicsivel legyen jobb mint az elmúló év....és akkor már nagy gond nem lesz. :D


forrás: google

Még néhány karácsonyi darab











2012. december 24., hétfő

Boldog Karácsony!



Sajnos az idén elmaradni látszik a fehér karácsony, pedig a tegnapi nap folyamán még felcsillant a remény. :)

Reményeim szerint az új évben kicsit pörgősebben szeretnék dolgozni és sűrűbben jelentkezni. Még a tervek kristályosodnak, egyenlőre nem kiabálnék el semmit. ;)


Szóval kedvenc számommal - ami nélkül szerintem nincs is Karácsony - szeretnék, boldogságban, szeretetben teljes Karácsonyt kívánni mindenkinek.


Remélem jövőre ugyanitt!