Sokan kérdeztétek a szódabikarbónás gyurma receptjét, én is úgy találtam, meg kaptam is ezt a blogcímet,http://m.mindenegybenblog.hu/eletmod-egeszseg/igy-keszits-hofeher-karacsonyfadiszt ez alapján alkottam, nagyon jól leírja a blogszerző, tökéletesen követhető. Néhány tapasztalat:
- 2 bögre szódabikarbóna - ha jól emlékszem - 13 tasak volt, tehát legyen otthon sok, ha neki akartok állni. Nekem 2 zacskó volt itthon, szóval mentem vásárolni... :D
- Jót tesz neki, ha 1-2 napot folpackban, lezárt műanyag dobozban pihen a hűtőben, mert így is ragadni fog, de nem annyira mintha frissen dolgoznánk vele. Amúgy is meg kell várni, míg teljesen kihűl... :)
- Én úgy nyújtottam, mint ahogy a tésztát/marcipánt stb. csak keményítőt szórtam alá liszt/porcukor helyett.
- Amíg szárad meg kell forgatni, de nekem nagyon sok eltörött, tehát nem érdemes sokat piszkálni. Látszani fog a száradás, mert jóval fehérebb lesz. "Nyersen" inkább csontszínű.
- A mintás úgy készült, hogy csipkét nyújtottam bele, és utána szaggattam ki.
És íme az eredmény:
Remélem tudtam segíteni, mindenkinek kellemes alkotást, és karácsonyi készülődést. :)






































