Készülök nagyon a Karácsonyra, sok munkám lett hirtelen és ennek nagyon örülök. Viszont teljes képeket ebből kifolyólag nem mutathatok,mert nem szeretném ha a meglepetés elszállna. Kaptam egy nagy volumenű megrendelést, amivel azt hiszem egész jól állok, így ezekből már tudok mutatni képeket.
Készítek karácsonyi dekorációkat is, most valamiért a piros-fehér kombináció "bújik elő" a kezeimből, de tetszik nagyon, és belefér azt hiszem a vidéki koncepcióba.
 |
| Keresztszemes rénszarvasok |
 |
| Ünnepi terítékhez névre szóló alátét |
 |
| Családi szívek, kicsit más és kisebb formában, mint szoktam |
 |
| Mini angyalszárnyak, majd mutatom azt is, hogy mi lesz belőle |
 |
| Cukinyalókák, limitált darabszámban, hiánycikk ez a csíkos anyag |