Az év utolsó napja...mindig furcsa érzés visszatekinteni az elmúló időszakra. Gyorsan elment ez is, sok izgalmas eseménnyel, többek között drága pici fiam születésével. Azóta már itt álldogál mellettem az asztalba kapaszkodva, próbálkozva az első lépésekkel...és nem is sorolnám a többi rengeteg sok jó és kevésbé jó dolgot ami történt velünk. De mindig pozitívan állunk a jövőhöz.
A következő évre sok tervem körvonalazódik, így bár eddigi életem során sosem, de azt hiszem idén teszek új évi fogadalmat.
A következő évre sok tervem körvonalazódik, így bár eddigi életem során sosem, de azt hiszem idén teszek új évi fogadalmat.
Tehát hajrá tervek, ötletek be nem fejezett munkák. Éljen 2013.
Nagyon boldog, egészséges pozitív új évet kívánok mindenkinek. Ahogy azt egy nagyon kedves ismerősömnek írtam, mindig csak egy kicsivel legyen jobb mint az elmúló év....és akkor már nagy gond nem lesz. :D
Nagyon boldog, egészséges pozitív új évet kívánok mindenkinek. Ahogy azt egy nagyon kedves ismerősömnek írtam, mindig csak egy kicsivel legyen jobb mint az elmúló év....és akkor már nagy gond nem lesz. :D

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése