2014. október 14., kedd

És még néhány kép

Készülök nagyon a Karácsonyra, sok munkám lett hirtelen és ennek nagyon örülök. Viszont teljes képeket ebből kifolyólag nem mutathatok,mert nem szeretném ha a meglepetés elszállna.  Kaptam egy nagy volumenű megrendelést, amivel azt hiszem egész jól állok, így ezekből már tudok mutatni képeket.
Készítek karácsonyi dekorációkat is, most valamiért a piros-fehér kombináció "bújik elő" a kezeimből, de tetszik nagyon, és belefér azt hiszem a vidéki koncepcióba.


Keresztszemes rénszarvasok


Ünnepi terítékhez névre szóló alátét




 


Családi szívek, kicsit más és kisebb formában, mint szoktam

Mini angyalszárnyak, majd mutatom azt is, hogy mi lesz belőle

Cukinyalókák, limitált darabszámban, hiánycikk ez a csíkos anyag
 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése