Tettem egy kis kitérőt a varrás világából, mivel az én drága húgocskámnak néhanapján készítek süthető gyurmából ékszereket. Nem vagyok nagyon rutinos ebben a témában, de Ő szeretettel és rajongással viseli őket...ami nagyon jó reklám, így a közelmúltban vagy két tucat rózsás fülbevalót kellett gyártanom, melynek egy töredékét mutatom. Pihenésképpen, és mivel ez egy viszonylag csendes tevékenység, alvó kisfiam mellett is végezhető. A kép minőségéért szíves elnézéseteket, de sajnos még nem érkezett meg a csodamasinánk....

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése