2012. szeptember 26., szerda

Újabb munka...a kezdet



Újabb terveimet kellene megvalósítanom. Kicsi lányom hamarosan elhagyja a bölcsődét, ahol szívemnek oly kedves emberek között töltötte napjait. Így mindenkinek aki napi kapcsolatban volt vele, szeretnék egy aprócska búcsúajándékkal kedveskedni. A tervek már megvannak, néhány szabással is készen vagyok, de a varrással egyenlőre nehezen haladok. Csodaszép anyagokra tettem szert, illetve a gyűjteményemből is választottam néhányat. Íme:







Gyönyörű virágosak, és a kedvenc barna-bézs árnyalatok és a fagyi színek egy része. Azt még nem árulom el mi készül belőle, mert hátha a megajándékozottak is "erre tévednek", de amint átadásra kerül, teszek fel képet is.

Kérések is érkeztek: (csipkés) neves "lógót" kell készítenem, néhány nagyon kedves barátomnak. Folyamatban van, hamarosan érkeznek ők is. Addig egy prototípus,amit már a tulajdonostól kaptam fotón, a helyén:



Csodaszépen illik a háttérhez...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése