Végérvényesen elkezdődött a karácsonyi készülődés. Lassan jönnek a kérések is, igyekszem utolérni magamat varrás terén, ami nem mindig sikerül, tekintve, hogy a varrógépem a szerelőbácsinál állomásozik. De amit lehet csinálom kézzel, gyorsan amit tudtam összevarrtam, amihez feltétlenül a gép szükségeltetett. Itt is van egy ilyen darab, egy nagyon kedves barátnőm kért az Ő cuki fiacskájának varrott adventi naptárt. Mivel ez azonban december 1-től aktuális, hamar elkészítettem neki, jó kis zsebekkel melyek sok mindent el tudnak rejteni. Drága Nikim, használjátok szeretettel :)
És készült még - szintén kérésre - ovis ünnepségre "karácsonyfadísz-mézi". A kis csizma prototípus lett, csak mutatóba, így Ő itthon marad nálunk és a mi karácsonyfánkat fogja ékesíteni.
Hamarosan érkeznek még szívecskék névvel, karácsonyi dekorációnak...de a hétvégén gyorsan még mi is feldíszítjük a lakást.





Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése