Mikor az embernek gyermeke születik, átértékeli a hó, a tél fogalmát, és átlép ez is csodálatos örömmé. Látni, ahogy a gyerekek ugrálnak a hóban, érdeklődve tapizzák, hogy milyen hideg, miért olvad el. Van nekem egy csodaszép, mindig csicsergő lányom, aki ilyenkor nem győz kérdezni, hogyan, de miért és honnan...Imádja ő is a havat. :)
Bátorságnak sincs híján egyik gyermek sem, azokon a csúszós szakaszokon ahol én óvatoskodva sétálok, ők szaladnak előre. :) De hát gyerekek... :) És ez az embert melegséggel, boldogsággal tölti el.
Nálunk ilyen most az idő, és csak esik, esik...
A kép előterében az erkélykorlát, jól szemlélteti a leesett hó mennyiségét.
Volt most kis időm, és tartoztam még egy neszesszerrel egy nagyon kedves ismerősömnek. Íme elkészült, már az új tulajdonosánál van, remélem örömmel fogja használni.
Érkezem még hamarosan téli dolgokkal, addig is mindenkinek balesetmentes közlekedést (ahogy régen a tévében is tanácsolták :D) élvezzétek a havat, szánkózzatok, síeljetek, építsetek a gyerekekkel óriási hóembereket....legalább - rohanó életünk ellenére - rövid időre ismét gyerekek lehetünk. :)
Bátorságnak sincs híján egyik gyermek sem, azokon a csúszós szakaszokon ahol én óvatoskodva sétálok, ők szaladnak előre. :) De hát gyerekek... :) És ez az embert melegséggel, boldogsággal tölti el.
Nálunk ilyen most az idő, és csak esik, esik...
A kép előterében az erkélykorlát, jól szemlélteti a leesett hó mennyiségét.
Volt most kis időm, és tartoztam még egy neszesszerrel egy nagyon kedves ismerősömnek. Íme elkészült, már az új tulajdonosánál van, remélem örömmel fogja használni.
Érkezem még hamarosan téli dolgokkal, addig is mindenkinek balesetmentes közlekedést (ahogy régen a tévében is tanácsolták :D) élvezzétek a havat, szánkózzatok, síeljetek, építsetek a gyerekekkel óriási hóembereket....legalább - rohanó életünk ellenére - rövid időre ismét gyerekek lehetünk. :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése