2013. június 25., kedd

Tihany, Levendula...I LOVE BALATON

Hétvégén Tihanyban ismét megrendezték a Levendulafesztivált. A tavalyi évben voltam először, mondhatom megfogott...mit megfogott, szerelem volt elsőre...azonnal akartam költözni Tihanyba, de minimum egy nyaraló tulajdonosa lenni ott...ez az álom még mindig tart.
Sajnos betűkkel leírni nem lehet a hangulatot, a tömeget, az érzést, hoztam helyette néhány képet, amelyek remélhetőleg visszaadnak ebből egy szeletet.

A levendulamező...gyönyörű színek, formák:





Még nem sikerült megfejtenem rajongásom okát a Balaton iránt, de tagadhatatlanul vonz bármely szeglete, a víz, a települések hangulata, tisztasága rendezettsége. Imádom, csodálom, büszke vagyok rá és örülök, hogy ha nem is közvetlenül, de  elérhető közelségben élek tőle.






Természetesen volt kézműves vásár, gyönyörű termékekkel, igazából már nagyon a végére értünk oda, de még így is élmény volt.
















És jöjjön akkor még néhány pillanatkép az utcákról.













 
...és a leginkább szerelemről, a Lenvendulaházról....csak sétáltunk, tapogattunk, nézelődtünk. Nem is tudok mit hozzáfűzni, csak Kishugimat tudom idézni: "ez egy olyan hely, ahová már ha csak belépsz jól érzed magad...", és az én drága férjem pedig megörökítette néhány részletét.















Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése