2013. augusztus 22., csütörtök

Újra itt

Minden kedves olvasómtól utólagosan is elnézést a hosszú hallgatásért...remélem azért még itt vagytok. :)
Gyorsan elrepült a nyár, tele munkával, tennivalóval. Igyekeztünk kihasználni a jó időt, és nem a négy fal között üldögélni (itt benn egyébként is nehezen viselhető volt a 40 fok) és sok programot szerveztünk a gyerekekkel. Természetesen idén sem maradtak ki a Balaton-parti kirándulások. Ott töltöttünk  1 kellemes hetet is. Ettünk finomakat - mindent ami tipikus Balaton - hekket, főtt kukoricát, sajtos-tejfölös lángost, ez utóbbi kislányom nagy favoritja lett. :) Mi felnőttek ittunk finom borokat is...szóval összességében klassz nyár volt. Amikor itthon voltunk akkor sem tétlenkedtünk...végre a hálószobánk kezd elképzeléseimnek megfelelően kinézni. Néhány dologban ugyan meg volt kötve a kezünk, de összességében kezdek elégedett lenni vele.Mutatok néhány előtte képet, és hamarosan érkeznek a jelenlegi állapotról is a fotók:





A képek minőségéért utólagosan is elnézést, de este 11-kor készült telefonnal...csak, hogy legyen egy előtte-utána fotónk. :) 
Imádtam ezt a színt mikor ideköltöztünk, de mondanom sem kell, gondolom mindenki így van ezzel, az évek során meguntam, már zavarta a szememet, szerettem volna valami nyugodtabb színre váltani...és mivel mostanság olyan "menők" a pasztell árnyalatok, így igyekeztem én is ebbe az irányba elmenni. Már 2 évvel ezelőtt beleszerettem ezekbe a színekbe, mikor tesóméknál festettük a lakást...azóta rágom a férjem fülét...aki utál festeni, bele is őszült a sok csiszolásba, glettelésbe. :) A lakás többi helyiségére nem tudom mikor fogom tudni rávenni.

Van még néhány dolog amin szeretnék változtatni, remélem belefér még az időmbe tél előtt, de a nehezén talán már  így is túl vagyunk. Lassan haladok az apró dekorációkkal is, mert előtte igyekszem azokat a dolgokat megcsinálni, amiket rendeltek tőlem...hát így van ez, az embernek mindig a saját marad utoljára. :)

Azért készült a gyerekeknek is néhány dolog közben. Balázsom kiságyába a fejvédő helyett kapott egy "kukacpárnát", mert szereti "gyurmászolni",  alvás közben belebújni... ennek végeredményeként már sajnos renoválásra érett, pedig még nincs 2 hónapos...már a párna. :) Így most erről nem tudok sajnos fotót mutatni, de lesz még ilyen szerintem, mert nem tudom meddig bírja a kiképzést.

Dorkámnak pedig tönkrement az ovis hátizsákja. Gondoltam varrok egy vállon keresztben hordható táskát neki, átmeneti megoldásnak míg nem találok egy kis hátizsákot...azt sajnos nem tudok varrni, még... :)
El is készült a táska, kicsit SuziArtbag stílusban...és nagy lett neki sajnos. Mert természetesen úgy készítek én táskát a lányomnak, hogy Ő maga nincs itthon :) Hát ebből is tanultam valamit. Na de sebaj, előbb-utóbb belenő majd, ha addig nem akad egy új gazdája :) Szerintem nagyon cuki, csajos.






Tehát hamarosan érkeznek a képek az új színekről, az új dizájnról és még sok másról is. Addig is élvezzük a nyár naptár szerinti utolsó napjait, még talán marad a jó idő is hozzá. Szép napot mindenkinek! :)


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése