2013. november 18., hétfő

Adventre készülve

Tavaly egy nagyon kedves ismerősöm az utolsó pillanatban kért meg, hogy készítsek neki adventi naptárt. Sajnos idő hiányában nem volt alkalmam hosszas tervezésre, így ez lett belőle:







Ebből az alapgondolatból indult aztán az útjára az idei darab, egy nagyon cuki és szépszemű fiúcskának, Bendegúznak. Anyukája kérése volt, hogy hóember legyen, 12*12-es zsebekkel. Huuhh gondoltam, akkor az nem lesz kicsi.... És valóban nem lett az... :) Nem volt könnyű a kivitelezés, nem vagyok még profi ilyen dolgokban, mint pl. fejből kigondolni és utána szabad kézzel megrajzolni a szabásmintát. Mivel azonban Zsóka adott nekem 1 teljes évet rá, ezért sikerült egészen jól összehozni, nagyon tetszett nekik is:









A méreteiről csak annyit, hogy mögötte állok és én tartom....tehát vagy én vagyok pici, vagy.... :D :D

Továbbá készült Bendegúznak egy meglepetés is, remélem hű társa lesz majd a mindennapokban.

 







Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése