Tavaly egy nagyon kedves ismerősöm az utolsó pillanatban kért meg, hogy készítsek neki adventi naptárt. Sajnos idő hiányában nem volt alkalmam hosszas tervezésre, így ez lett belőle:
Ebből az alapgondolatból indult aztán az útjára az idei darab, egy nagyon cuki és szépszemű fiúcskának, Bendegúznak. Anyukája kérése volt, hogy hóember legyen, 12*12-es zsebekkel. Huuhh gondoltam, akkor az nem lesz kicsi.... És valóban nem lett az... :) Nem volt könnyű a kivitelezés, nem vagyok még profi ilyen dolgokban, mint pl. fejből kigondolni és utána szabad kézzel megrajzolni a szabásmintát. Mivel azonban Zsóka adott nekem 1 teljes évet rá, ezért sikerült egészen jól összehozni, nagyon tetszett nekik is:
A méreteiről csak annyit, hogy mögötte állok és én tartom....tehát vagy én vagyok pici, vagy.... :D :D
Továbbá készült Bendegúznak egy meglepetés is, remélem hű társa lesz majd a mindennapokban.
Ebből az alapgondolatból indult aztán az útjára az idei darab, egy nagyon cuki és szépszemű fiúcskának, Bendegúznak. Anyukája kérése volt, hogy hóember legyen, 12*12-es zsebekkel. Huuhh gondoltam, akkor az nem lesz kicsi.... És valóban nem lett az... :) Nem volt könnyű a kivitelezés, nem vagyok még profi ilyen dolgokban, mint pl. fejből kigondolni és utána szabad kézzel megrajzolni a szabásmintát. Mivel azonban Zsóka adott nekem 1 teljes évet rá, ezért sikerült egészen jól összehozni, nagyon tetszett nekik is:
A méreteiről csak annyit, hogy mögötte állok és én tartom....tehát vagy én vagyok pici, vagy.... :D :D
Továbbá készült Bendegúznak egy meglepetés is, remélem hű társa lesz majd a mindennapokban.



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése