Muszáj kiírnom magamból, mert még mindig az élmény hatása alatt állok. :) Bruno Mars koncerten voltunk....őrületes volt. :) Mindig is szerettem a fiú zenéjét, de most aztán...nehezen találok rá szavakat.
Életemben először voltam az Arénában nagy koncerten, de ez azért elég erős kezdésnek bizonyult, magasra tett léccel. :) Az élményt nem tudja megmutatni sem videó, sem fotó, sem youtube. Pedig tényleg készültem, vártam, izgultam. :) Megnéztem számtalan koncert videót a neten, és ez még - egy szó mint száz, annál is fantasztikusabb volt. A hangja tényleg énekhang, valódi zenekarral a háta mögött, ugri-bugri félmeztelen pasik és csajok nélkül élvezhettük végig, ahogy Ő és a zenekara együtt él a koncerttel, a dalokkal. Tökéletes összhangban voltak a színpadon egymással, és a nézőkkel is. Szerintem mindenki egy emberként énekelte az összes számot.
A képeket én készítettem, szerencsénkre közel állhattunk a színpadhoz a küzdőtéren. Természetesen így sem adható vissza a hangulat, csak érzékeltetésként mutatom őket.
Sajnos valamiért makacskodik a gépem, így csak ezt a két képet engedi feltölteni. De azért a lényeg látszik szerintem... :)
Szóval felejthetetlen volt, remélem lesz még lehetőségünk élőben élvezni a hangját Mr. Mars :D
Életemben először voltam az Arénában nagy koncerten, de ez azért elég erős kezdésnek bizonyult, magasra tett léccel. :) Az élményt nem tudja megmutatni sem videó, sem fotó, sem youtube. Pedig tényleg készültem, vártam, izgultam. :) Megnéztem számtalan koncert videót a neten, és ez még - egy szó mint száz, annál is fantasztikusabb volt. A hangja tényleg énekhang, valódi zenekarral a háta mögött, ugri-bugri félmeztelen pasik és csajok nélkül élvezhettük végig, ahogy Ő és a zenekara együtt él a koncerttel, a dalokkal. Tökéletes összhangban voltak a színpadon egymással, és a nézőkkel is. Szerintem mindenki egy emberként énekelte az összes számot.
A képeket én készítettem, szerencsénkre közel állhattunk a színpadhoz a küzdőtéren. Természetesen így sem adható vissza a hangulat, csak érzékeltetésként mutatom őket.
Sajnos valamiért makacskodik a gépem, így csak ezt a két képet engedi feltölteni. De azért a lényeg látszik szerintem... :)
Szóval felejthetetlen volt, remélem lesz még lehetőségünk élőben élvezni a hangját Mr. Mars :D


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése