2014. szeptember 4., csütörtök

Visszatérés

Kedves meglévő és leendő Olvasóim,

Hallgatásom egyik oka beszippantott a facebook, hiába....be kell vallanom. A másik és ennél prózaibb indok, a gépünk valamilyen oknál fogva - vagy csak mi nem jöttünk rá miért - de letiltott minket mindennemű blog oldalról, így a sajátomról is, telefonról pedig nagyon nehéz szerkeszteni. A mai nap meglepetése pedig ez volt, hogy ismét olvashatom kedvenc blogjaimat és nem elsősorban visszakapcsolódhatok én is az írásba. Szeretem ezt a felületet, könnyebben megy az írás számomra.

Ennek a rövid kényszerszünetnek azért van előnye: nagyon sok képet hozok egyszerre. :)

Nagyon sok Angyal készült azóta, most legfőképp az van slágeren, imádom is készíteni őket, igyekszem mindig ha csak kis apróságokban is, de mindig változtatni rajta, nem akarnék ugyanolyat kiadni a kezeim közül. Bár mindig vannak nagyon népszerűek...

Még jobban beleszerettem a vintage-be, lakberendezés, stílus, ékszerek terén, jöjjenek akkor szépen sorban a fotók. Jó csemegézést, akinek bármi kérése és kérdése lenne, továbbra is állok rendelkezésére. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése