2013. december 8., vasárnap

Karácsonyi angyaloknak szorgos munkában...avagy Barbie-ház indul!!

Varrás, dekorálás közben belevágtam egy nagyon nagy kalandba is. Dorkámnak Barbie házat hoz majd a Jézuska, amit egy nagyon kedves ismerősöm segítségével és hathatós, kemény munkájának köszönhetően sikerült megvalósítani. Péter ezúton is köszönöm, tényleg nagyon profi vagy/voltál/leszel, nem tudom meddig fogok még hálálkodni, de szokj hozzá... :D
Most következem én, a bútorozással. A fejemben már kialakult szinte minden, mi hogyan lesz, miből oldom meg. Nem szeretnék bele műanyag dolgokat tenni, próbálok összeszedni olyan tárgyakat, anyagokat amiknek ugyan más a funkciójuk, de fel lehet még használni őket. Természetesen itt is kifogyok az ötletekből néha, és Péter ismét kihúz a csávából...mert sajnos székre, asztalra nem nagyon volt alapanyagom. Vagy csak nem ugrott be igazán semmi, hogy miből is lehetne. Tudom, tudom az asztal még csak hagyján... na de remélhetőleg lesz minden.

A ház maga már festve van, 2 helyiség a négyből tapétás, ezek már készen, holnap a másik két helyiséget fogom tovább dekorálni. Hálószobába szőnyeg leragasztva, illetve varrtam egy kanapét a csajoknak szivacsból és textilbőrből. Nem lett csúcs-szuper, de ahhoz képest, hogy első próbálkozásom volt,  nem is túl rossz. :)   Íme...és hol máshol festenek a profik fehérre, mint a csokibarna szőnyegen........ :D :D









Már alig várom, hogy kész legyen, mert állandóan ezen kattog az agyam, meg hát kíváncsi is vagyok a végeredményre és a reakcióra meg főleg. Hétvégén azonban a szomszédban pihen a házikó, mert sajnos nem volt akkora szekrényünk amibe befért volna. :) Folyt. köv.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése