A szarvasos szívekről már készült kép, most végre azonban teljes végeredménnyel tudom megmutatni, ahogy a fejemben kialakult.
Készítettem kérésre tányéralátétet barna szalaggal is, így nem csak karácsonykor használható.
![]() |
| Itt pedig a piros variációból egy részlet |
És akkor jöjjön a címben szereplő angyalszárny, ami igazából girland lesz családnevekkel. Teljes egészében még nem tudom megmutatni, nincs kész, néhány munkafázis fotó készült csak. A héten remélhetőleg már össze tudom állítani és hozom is a képet, ha nem bénázom el ismét.....
.....mert a piros ajándéktasakok varrása közben (még jó, hogy piros volt, és persze fotó sem készült róla :) ) annyira pontosan sikerült géppel végigvarrnom a bal kezem mutatóujját, hogy ha szándékos lett volna se sikerült volna tökéletesebbre. Egyből mindjárt tűt is kellett cserélnem, mert az ujjam fogva tartotta, az alsó szál lefogyott, azt is gyorsan pótoltam..... persze miután futottam 3 kört, hogy mivel és mégis hogyan húzzam ki a tűt a mégbénább jobb kezemmel. :D Volt már a héten egy ilyen "mivel érdemeltem én ezt ki - napom" szóval ennél a pontnál már nem is csodálkoztam. :) Most kicsit érzéketlen a varrós ujjam, van rajta egy be és egy kimenti nyílás, és új tű a varrógépben.... :) De nem adtam fel, visszaültem! :)
Viki kért tőlem egy romantikus, sok csipkés, vintage szíves lógót, ezt még sikerült a bénázásom előtt elkészítenem, remélem eltaláltam a szobája stílusát és az Ő ízlését.
Ez a szív pedig csak úgy készült, mert nagyon tetszik a mondat, így szerettem volna mindenképpen valamire feltranszferálni. Hát mire másra mint szívre...
![]() | ||
| "Home is where our story begins" |







Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése