Kicsit megrekedtem sajnos a munkában, mert a kicsi fiammal együtt
elkapott minket a nátha. Próbálkozunk kilábalni belőle, kisebb nagyobb
sikerrel.
Azért néhány lépéssel közelebb vagyok a búcsúajándékok
elkészítéséhez, de még nagyon sok apróság van hátra, ami időigényes és
kézzel készülő munka. De egyenlőre a mozgás is nehezemre esik, pedig
drága Balázsom ad nekem feladatot mindig. Szóval remélhetőleg hamarosan
kész vagyok velük, hiszem október 15-től már nagy oviskislány lesz az én drága lánykám. Addig egy néhány fotó a múltból, csak, hogy ne legyen túl nagy
a" szünet":
 |
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése