2012. október 4., csütörtök

Kényszerszünet

Kicsit megrekedtem sajnos  a munkában, mert a kicsi fiammal együtt elkapott minket a nátha. Próbálkozunk kilábalni belőle, kisebb nagyobb sikerrel.
Azért néhány lépéssel közelebb vagyok a búcsúajándékok elkészítéséhez, de még nagyon sok apróság van hátra, ami időigényes és kézzel készülő munka. De egyenlőre a mozgás is nehezemre esik, pedig drága Balázsom ad nekem feladatot mindig. Szóval remélhetőleg hamarosan kész vagyok velük, hiszem október 15-től már nagy oviskislány lesz az én drága lánykám. Addig egy néhány fotó a múltból, csak, hogy ne legyen túl nagy a" szünet":



Húsvéti lógó Kishugimnak

Még egy húsvéti asztali dísz Tilda könyvből

Tilda angyalka


Tilda angyalka még szárny nélkül

2011-es karácsonyi dekor egy nagyon kedves ismerősöm kérésére

Internetről lesett ötlet alapján

Gyermekeim kosárkáinak a bélését készítettem én

Szintén internetes ötlet alakján, Dorkámnak a mappája

Lucának szeretettel

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése