2013. február 12., kedd

Egy nagyon kedves barátnőm kérte a már egyszer bemutatott csigát. Íme hát megérkezett Olivernek is a messzi Németországba...meglepő gyorsasággal pénteken adtam fel, és hétfőn már meg is érkezett. És kaptam is egy képet, amin békésen alszik a gyönyörűséges Oliverrel (olyat is kaptam, amin épp a csigusz két főétkezés közötti "Kinder tejszelet"-ként szerepel, de tudjuk ez beválik :D):




 Egy tolltartó is készült, a maradék Párizs-mintás anyag utolsó centimétereiből. A kitűző is saját kezűleg készült, az ötlet a pinterest.com-ról  talált rám :)

 




Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése