2013. február 27., szerda

Tavasz, gyere...

Már mindenki nagyon várja a tavaszt, köztük én is, mert bármennyire is jó móka volt a hóba bolondozni a gyerekekkel, azért már nekünk is hiányzik a jókedvet csináló, szívet melengető napfény, a sok szürkeség után.
A tegnapi napomon a Balaton parton autóztam egy szakaszon, de sajnos a napfény csak erőlködni látszott, így nem élvezhettem a én szívemnek kedves hely igazi varázsát. De remélhetőleg hamarosan megváltozik és mehetünk, bicajozni, motorozni, kirándulni...legalábbis az időjósok ez ígérik. :)

E szürke, unalmas időben azért készítek néhány dolgot, bár közben ápolgatom kisebbik náthás Mazsolámat is. Hamarosan érkeznek a képek, amint le tudok őket fotóztatni a férjemmel. Úgyis szeret gyakorolni a fényképezésben, mert sajnos még mindig rejtély számunkra eme gép igazi működése. :D

Addig is kívánok mindenkinek csodaszép napsütéses napokat, tavaszi feltöltődést (fáradságot még véletlenül se :D). És ha már látjuk ezeket a gyönyörű virágokat, akkor végérvényesen meg is érkezett a jó idő.  

forrás: google

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése