Nyuszifül műhely
2013. április 22., hétfő
Lehetséges...
Mivel a nyertes még jelentkezett az ajándékáért, ezért vasárnapig kapott haladékot, aztán újra sorsolunk. Így még mindig van esélye mindenkinek "elnyerni" a neszesszert. Szóval hajrá, még egy kicsit mindenki izgulhat. :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése