2013. április 22., hétfő

Lehetséges...




Mivel a nyertes még jelentkezett az ajándékáért, ezért vasárnapig kapott haladékot, aztán újra sorsolunk. Így még mindig van esélye mindenkinek "elnyerni" a neszesszert.  Szóval hajrá, még egy kicsit mindenki izgulhat. :)




Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése