Csodálatosan süt kinn a nap, reménykedem benne, hogy ez már azért alaphangulatként megmarad, még ha néha egy-egy eső közbe is szól. :) Én viszont dolgozom most gőzerővel, mert vásározni készülök!! :) Egyenlőre még csak készlet-építésben vagyok, tervekkel, helyszínekkel és időpontokkal rendelkezem, fizikai tapasztalattal még nem. Viszont amint elérem azt a szintet, hogy érdemes legyen elindulni, felpakolom magam, a férjem és belevágunk. A gyerekek meg addig élvezhetik a nagyszülői kényeztetést, feltéve ha a nagyszülők is beleegyeznek. Már alig várom. A piacok, vásárok számomra annyival jobbak, hogy amellett, hogy megvan a maga életérzése, az ember megtapizhatja, megszagolhatja, igazán érezheti a tárgyak mögötti munkát, és még ha élőben jobban látszanak az apróbb hibák is, más mint egy fotó. Mindig imádtam ezeket a kézműves vásárokat, gyerekkoromban minden év május 1-én mentünk Édesanyámmal a városi "cserépvásárra", ahonnan sosem jöttünk haza üres kézzel. Biztos ez is genetika, mint ahogy a régi csecsebecsék szeretete. :)
Ezek a szívek pedig már a vásárra készültek, be kell valljam kicsi fiam mellett időben hosszúra nyúlt a munka.
És néhány csodaszép csipkés levendula szívek...az árnyékokat nézzétek el nekem kérlek, még mindig nem barátom a Fuji :DD.
Ééés....továbbra és várok mindenkit a játékra, és mivel nem jelentkeztetek eddig sokan a blogon, így összevonom a Facebook oldalammal, mert tudom ott sokkal könnyebb kommentelni, megosztani. A nyeremény továbbra is a türkíz csipkés neszesszer, sok szerencsét mindenkinek.
Ne felejtsétek, a határidő: április 18. éjfél (19-én sorsolok)
Ezek a szívek pedig már a vásárra készültek, be kell valljam kicsi fiam mellett időben hosszúra nyúlt a munka.
És néhány csodaszép csipkés levendula szívek...az árnyékokat nézzétek el nekem kérlek, még mindig nem barátom a Fuji :DD.
Ééés....továbbra és várok mindenkit a játékra, és mivel nem jelentkeztetek eddig sokan a blogon, így összevonom a Facebook oldalammal, mert tudom ott sokkal könnyebb kommentelni, megosztani. A nyeremény továbbra is a türkíz csipkés neszesszer, sok szerencsét mindenkinek.
Ne felejtsétek, a határidő: április 18. éjfél (19-én sorsolok)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése