Szeretném megköszönni mindenkinek aki részt vett a kis játékomban, köszönöm, hogy megtiszteltetek véleményetekkel, észrevételeitekkel. És köszönöm, hogy ennek hangot is adtatok. Miután túl sok jelentkező nem volt egyenlőre erre a játékra - nézzük a dolog pozitív oldalát, mindenki nagy eséllyel indult az ajándékért, még így is, hogy összevontam a FB oldallal. Drága kislányom segítségével pedig megtörtént a névválasztás. És akkor nem húzom az időt tovább, érkezzen a sorsolás képekben:
Szeretettel gratulálok Dorinának, remélem jelentkezik érte, és tényleg köszönöm azoknak akik olvasnak itt s a blogon, a részvételt. Senki ne csüggedjen aki nem nyert most, hamarosan jövök új játékkal. További csodaszép hétvégét mindenkinek.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése