2 éve születésnapomra (kis Bazsimmal a pocakban) a férjemtől egy lehetőséget kaptam ajándékba, hogy választhatok hová szeretnék menni egy teljes, kettesben eltöltött napra kirándulni. Mivel vízimádó vagyok szeretem a hangulatos tavakat, és 1 nap alatt nem volt nagy esélyünk túl messze menni kocsival, így a szomszédos Ausztria gyöngyszemét a Wörth-i tavat választottam. És milyen jó ötlet volt. Már akkor tudtam, hogy ide még vissza kell jönnünk. Mivel akkoris is most is szezonon kívül voltunk a környék - ami amúgy turista és nyaralóparadicsom - nyugodt és csendes volt. Idén sajnos az időjárás nem a mi oldalunkon állt, de ez nem szegte kedvünket, még a ködös párás időben is csodaszép volt minden. Sok minden nem változott a 2 év alatt, de még így is láttunk új dolgokat, noha a hely, a tó nem nagy, de még mindig csak az egyik oldalát jártuk igazán végig. Szerintem megyünk még.... :)
...és tudom, tudom a képek nem adják vissza azt az élményt, amit személyesen átél az ember, de azért itt egy kis ízelítő, próbáljátok meg odaképzelni magatokat...
| Gyönyörű kastély |
| Egy valamikor szebb napokat látott étterem teraszlámpái...szerintem nagyon hangulatos lehetett |
| A mindig szép osztrák muskátlik |
| Apró ajándékbolt és kávézó egyben |
| Valahogy mindig megtalálnak ezek a kis "álomüzletek" :) |
| Gyönyörű szálloda Veldenben |
| Óriási tökök |
| Gyönyörű őszi dekoráció |
| Hangulatos kikötő, nyáron biztosan óriási a nyüzsgés itt |
| Vajon, hogy csinálják, hogy mindig minden virág ilyen színpompás |
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése