2013. december 8., vasárnap

Adventi várakozás

Túl vagyunk a Mikuláson készülünk a Karácsonyra. Már nagyon várjuk... :) Nálunk már kb. 2 hete felkerült a lakásba a karácsonyi dekoráció, mivel évi második ablakpucolásomat megejtve, gondoltam nem mászok még egyszer létrára, így egy füst alatt elintéztem ezt is. Ennek egyetlen hátrányát ma fedeztem fel: még egyszer kell majd polcot törölgetnem. :) Üsse kő.... az ünnep kedvéért mindent :)

A kék adventi koszorú Hugikámnak, a lila egyik kedvenc barátnőjének készült. Nekünk idén nem lesz hivatalos adventi koszorúnk, lentebbi képen látjátok - bár nem látszik annyira a fénytől - de egy adventi díszünk van, a csoda IKEA kaspóba telepítve. Egyszerű, nagyszerű én szeretem, és hamar készen volt.



Bejárati ajtón, igazi illatos normand fenyőből

Kedvenc lámpásom téli díszben, cuki őzikével

Úgy imádom ezeket a pufók angyalokat :)

Ablak felett, a fűtés hője diszkréten lengetik a díszeket, este pedig olyan gyönyörűen csillognak az ablakon lévő fénytől

Gyertyafényben



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése