Megvolt a könnyes búcsú a bölcsitől....bár igazán csak a felnőttek könnyeznek ilyenkor még, hogy lezárul egy korszak, és megint kicsit felnőtt lett a gyermekünk. Drága pici lányom még nem fogta fel igazán, és izgatottan - talán kicsit félve - várja a hétfői óvodakezdést. Őszintén szólva én is. De megpróbálok pozitív és bizakodó lenni, hiszen itt is jó helye lesz, vigyáznak rá.
Volt klassz buli, zenével tánccal, vittünk üdítőt, saját készítésű finom sütit a pajtásoknak és a gondozónéniknek, és Dorka nagy lelkesedéssel mesélte a Papának, hogy "képzeld Papa, volt buli a bölcsibe!"
Ígértem, hogy megosztom a búcsú ajándékokat, hát most ezek következnek. A köszönetem és szeretetem kis töredékét sikerült ugyan kifejeznem velük, remélhetőleg tudtam olyan nagy örömet szerezni, mint amilyen lelkesedéssel készültek.
Az ötlet és a recept pedig innen: http://masnidekoracio.blogspot.hu/2011/12/muzli-ajandekba-diy.html
És nem utolsó sorban Dorkám is kapott búcsú ajándékot. Apró magyarázat: sokáig Minnie-egér függőség volt/van nálunk, ezért kapott egy nagyon cuki Minnie-s zoknit, és egy csodálatos emlék füzetet a mi drága Patinktól....itt is köszönet érte, így én mint Anya is egy kis belátást kaptam a bölcsődei időszakba...és ismételten sírás közepette eltettem lányom 18. szülinapjára, az én naplóm mellé. Remélem jó szívvel és örömmel fogja őket lapozgatni majd, és sok minden eszébe jut majd erről az időszakról.
Nekünk is hiányozni fogtok! :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése