Írnom kell néhány szót az ovikezdésről, mert legnagyobb meglepetésemre, amennyire én izgultam miatta annyira simán ment. Hétfő reggel izgatottan (és nem mellesleg részemről kicsit tudatlanul) indultunk az oviba. 1. nap a rend szerint nem alszanak ott a kezdő ovisok, így ebéd után mentem a lányomért. Nagy volt a lelkesedés, hazafelé nem győzött mesélni, mi minden új dolog történt vele. Itthon aludt egy nagyon majd felkelvén rám nézett és feltette a kérdés: "Anya én miért nem aludhattam ma az oviba?" .......igazán szóhoz sem jutottam. :D Aki már élt át hasonló szituációt, az tudja miről beszélek. Így a hét második napjától teljesen és visszavonhatatlanul is ovis lett az én gyönyörű kislányom.
Aztán következett a újabb nagy esemény: a SZÜLINAP. Szombat buli, tortasütés, ajándékcsomagolás, dekorálás. Nagyon jól sikerült minden, a kívánságok nagy része teljesült, mind torta mind ajándék terén. Innen hoztam néhány képet:
| A torta kívánságra Hello Kitty-s lett, 2 emeletes egyszerű, ám saját kezűleg készült. Ezt a feladatot sosem adnám ki a kezemből. |
![]() | ||||
| A buli helyszíne, és a dekoráció |
Az ajándékok számával nem untatnék senkit, volt minden Barbie, Nyusziházba új lakó, ruhák, esernyő (mert most ez a legújabb őrület). Mint minden 3 éves mindennek nagyon örült, így egy újabb izgalmas nap után este alig bírtuk ágyba fektetni. :D

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése