Csodálatos helyen jártunk a hétvégén kirándulni. Az ember nem is hinni, hogy másfél órás autózás után ilyen szép településen találja. Győrtől kb. 20 km-re találjuk a szlovák Nagymegyert, ahol többségében (mondhatni szinte mindenki) magyarok élnek....gondolom ezzel senkinek nem mondtam újat :)
Édesanyám a párjával nagyon sokszor vendégeskedett ebben a kedves kisvárosban, barátoknál. Mindig nagyon sok szép élménnyel tértek haza, hol csak pihenni, hol szülinapi buliba hivatalosan mentek és érezték jól magukat. Nagyon jó érzés volt most nekünk is ott lenni - sajnálatos módon már nélküle - de ahogy végig mentünk a kis utcákon, a fürdő előterében bámészkodva minden pillanatban azt éreztem, hogy ott van mellettünk, mosolyog és azt mondja: " ugye Beácska, mondtam én, hogy jó hely".
Kislányom élvezte a szabad levegőt, bújócskáztunk, futkározott, csavarogtunk és nagyon finom ebéd után, kicsit kifáradva, de boldogan jöttünk haza. Hamarosan újra megyünk, aki teheti menjen el nézzen körül, töltsön el egy kellemes hétvégét, gyönyörű termálfürdőben lubickolhat, és nagyon szép igényes szálláshelyek biztosítanak kellemes pihenést.
A hosszú ujjú felső kicsit túlzás volt a 26 fokban, de mi felnőttek magunkat nem készítjük fel úgy, mint a gyermekeinket.
| Majdnem igaziak... |
| ...de így is nagyon "népszerűek" voltak |
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése