2013. március 8., péntek

Már a Facebook-on is...

Sokak unszolására készítettem egy FB oldalt. Nem rossz dolog, nagy népszerűségnek örvendenek mostanában ezek a közösségi oldalak, számomra azonban leginkább népszerűsítést, reklámot és kapcsolattartást jelent. Nem szeretném a blogírást feladni, sem hanyagolni, mert ez a kommunikációs forma kicsit szerintem személyesebb, és mert legfőképp én is imádok blogokat olvasni. Persze nézem én a facebookot is, de vannak dolgok amik úgy átszaladnak az üzenőfalamon, hogy észre sem veszem őket, és később mikor direktben rákeresek akkor látom csak, hogy mikről maradtam le. Aki blogot olvas azt tudja, hogy ebből az szempontból könnyebb és átláthatóbb, még ha csak keresünk is valamit.

Közben persze dolgozom, készült is néhány dolog, ami eddig csak félkészen várták sorsukat, és most végre befejeztem. Egyenlőre azonban még gazdátlanok, így akit esetlegesen bármelyik megfogna, e-mailen készséggel állok rendelkezésetekre. Íme hát a szabad prédák:




Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése