Nagyon kellemes húsvéti hétvégét kívánok minden kedves követőmnek, remélem az időjárás és az óraátállítás ellenére is nyugodt és örömteli napjaitok vannak/lesznek. Íme az én "tojásfám" és a nyuszi az ajándékok egy részével. Ja és végre sikerült "vadásznom" egy jácintot, ami még ugyan nem nyílt ki és nem tudtam az esőben mohát szedni hozzá, de szerintem csodásan mutat drága Anyukám tálkájában. Ugyan csak egy kis részlet látszik, de ha kinyílok ígérem lefotózom teljes egészében.
Az előző játékos bejegyzéshez még hozzáfűzném, hogy a határidő április 18., a szülinapom, csak, hogy ne felejtsem el. Osszátok meg kérlek másokkal is, hogy tudjak sorsolni. Gyertek játékra fel!
Az előző játékos bejegyzéshez még hozzáfűzném, hogy a határidő április 18., a szülinapom, csak, hogy ne felejtsem el. Osszátok meg kérlek másokkal is, hogy tudjak sorsolni. Gyertek játékra fel!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése