Rövidke bejegyzés-szünetem okát sikerült végre elkészítenem. Egyenlőre egy prototípus, még sokat kell alakítgatnom, csinosítanom, de a főbb vonalak már megvannak. Jelen pillanatban ez most Dorkámé, mert hát ugye a prototípusokat az ember mindig a családi körön belül igyekszik jó helyen tudni. :)
Íme a fotó:
És ezennel akkor megragadnám a lehetőséget, hogy közvélemény-kutatást tartsak: Kérlek titeket, akik olvassátok a blogot, írjatok nekem pár sort, hogy jó, nem jó, tetszik-e nektek, mit javítsak, készítsek másképp. Véleményezzétek ezt a babucit is, akinek még nem tudom a nevét, de ha a lányom hazaér, megírom azt is. :) Szívesen veszek bármilyen jó tanácsokat. Előre is köszönöm mindenkinek. És, hogy legyen motiváció, a véleményt írok között pedig kisorsolnám ezt:
Íme a fotó:
És ezennel akkor megragadnám a lehetőséget, hogy közvélemény-kutatást tartsak: Kérlek titeket, akik olvassátok a blogot, írjatok nekem pár sort, hogy jó, nem jó, tetszik-e nektek, mit javítsak, készítsek másképp. Véleményezzétek ezt a babucit is, akinek még nem tudom a nevét, de ha a lányom hazaér, megírom azt is. :) Szívesen veszek bármilyen jó tanácsokat. Előre is köszönöm mindenkinek. És, hogy legyen motiváció, a véleményt írok között pedig kisorsolnám ezt:
| Szolid, csipkés, türkiz...minden ami szívemnek kedves |
Babóca nagyon aranyos. Nem igazán találok benne hibát. Ha mégis muszáj lenne, akkor a kezén alakítanék annyit, hogy egyujjas kesztyűt formázzon. :)
VálaszTörlésNekem nagyon tetszik a baba, főleg a cipője! :) Nem értek a varráshoz, de amit hiányolok, az talán a nyakrész. Ja és szupi a blogod! Mátics-Bódai Kriszti voltam! :)
VálaszTörlésKöszönöm lányok :) Ági, a kéz jó ötlet, én is gondoltam rá. Köszönöm Kriszti, van nyaka csak csalóka a fotó, és az igazi titkát még nem is fedtem fel. :D De ami késik... :D
VálaszTörlésSzerintem a haja a legjobb, meg a cipője!! :):)
VálaszTörlésÉn még egy kis kalapot is el tudnék hozzá képzelni. :)
Anita
Szia :) én most iratkoztam fel a blogodra, igaz már régebb óta követem a munkáidat, a kedvenceim a nyuszi figurák :D A baba nagyon tetszik, egy kicsit a kislánykoromra emlékeztet, amikor még anyukám csinált nekem egy rongybabát, igaz az fele annyira nem volt csinos, mint a tied, sajnos nem voltak hozzá megfelelő kellékek, csak néhány rongydarab :) A neszeszert meg már korábban megcsodáltam, főleg, hogy most ilyen csipkemániás korszakomat élem. Csipkés ruha, sál stb. :)
VálaszTörlésKöszönöm Gina, örülök neki, hogy itt vagy, és annak is, hogy szép emlékeket idéztem a babával. Hamarosan érkezik az igazi titka is. És 18-án sorsolok. :D Szép hétvégét neked továbbra is.
VálaszTörlés