2013. március 9., szombat

IKEA szeretlek :)

Gondolom senkinek nem kell bemutatni az IKEA-t, és talán nagyon kevés ember van, aki manapság nem talál ízlésének, pénztárcájának megfelelő darabot akár kiegészítőben akár bútorban. Én imádom...mert praktikus, szép, némely darab elfogadható árral rendelkezik, és szuper akcióik vannak. Egy csodálatos kaspó volt régóta a vágyam, és most eljött az én időm. Nőnapi akcióban Family kártyával, féláron sikerült hozzájutnom....vagyis egyenlőre még nincs a kezemben, de nagyon kedves barátaink lévén (itt is nagyon köszönöm Ági és Peti) már hamarosan megérkezik hozzánk. És remélhetőleg a tavasszal kifestett kávészínű hálószobánkat fogja díszíteni. Róla van szó....hát nem szép? :)




Még nem tudom milyen virágot helyezek bele, ha egyáltalán virágok lesznek benne, de már most szerelem. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése