2013. március 12., kedd

Nyuszik,nyuszik...örök kedvenc

Imádom varrni ezeket a nyulacskákat,  igyekszem mindig valamit változtatni rajta, ezért is nem unom meg...legalábbis egyenlőre még. :)  Most kicsit hosszabb füleket kaptak, így sokkal nyuszisabbak, mókásabbak. Nem is "beszélek" többet helyettük, jöjjenek ők:









Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése