Imádom varrni ezeket a nyulacskákat, igyekszem mindig valamit változtatni rajta, ezért is nem unom meg...legalábbis egyenlőre még. :) Most kicsit hosszabb füleket kaptak, így sokkal nyuszisabbak, mókásabbak. Nem is "beszélek" többet helyettük, jöjjenek ők:
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése